Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Szklarnia Betta 8x2,1x3m 24m2

1487
Cena: 4 470,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

znosi kura?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Firma: Centrum Dystrybucji i Logistyki MILLENNIUM Sp. z o.o.
Miasto: Warszawa
Telefon: 602142777
Strona www: https://www.e-millennium.eu/szklarnia-betta-8x2-1x3m-24m2.html
   
dodano: 2016.10.28
ważne do: 2017.11.26
wyświetleń: 143

Szczegóły oferty:

Szklarnia „Betta”  zbudowana z zamkniętych profili w kształcie rur o wymiarach 25x25mm, jej podstawowe wymiary to szerokość 3m, długość 2m, wysokość 2,1 m z możliwością rozbudowy o kolejne 2-metrowe segmenty. Została wyposażona w dwie pary drzwi na przeciwległych końcach i wywietrzniki. Nie wymaga fundamentów, a mocowanie do gruntu odbywa się poprzez wkopanie w ziemię specjalnych końcówek lub przymocowanie do fundamentu za pomocą kątowników. Dzięki zastosowaniu podpór teleskopowych montaż został uproszczony do maksimum i jest dużo łatwiejszy niż w przypadku innych modeli. Bez problemu można samodzielnie rozłożyć lub złożyć całą konstrukcję. W komplecie znajdują się wszystkie elementy montażowe oraz instrukcja.
 
Pokrycie z wysokiej jakości poliwęglanu skutecznie izoluje wnętrze przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi i blokuje promieniowanie UV, nie zatrzymując jednak światła. Pokrycie wytrzymuje obciążenie śniegiem do 170kg na m2, a montując dodatkowe pałąki i wzmocnienia można osiągnąć wytrzymałość nawet do 320kg na m2. Konstrukcja ma także dużą wytrzymałość na wiatr, grad i uszkodzenia mechaniczne. Podstawowa wersja nie posiada wzmocnień, rekompensując to większą ilością dostępnego miejsca.
 
Do szklarni można dokupić dodatkowe akcesoria takie jak: uszczelki zabezpieczające, wywietrzniki na ściany, wzmocnienia pałąków czy automatyczne systemy podlewania i wietrzenia.
 
Dane techniczne: 
  • długość: 8m
  • szerokość: 3m
  • wysokość: 2,10m
  • powierzchnia: 24m2
Kompleksowa oferta dostępna jest w sklepie internetowym: https://www.e-millennium.eu/category/szklarnie-arlem-betta
Reklama