Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Jak zdobyć tabletki poronne

3131
Cena: 389,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

znosi kura?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Firma: AborcjaPytania.PL
Powiat: warszawski zachodni
Miasto: Warszawa
Telefon: 666777888
Strona www: http://aborcjapytania.pl
   
dodano: 2018.02.14
ważne do: 2018.08.13
wyświetleń: 4639

Szczegóły oferty:

W nielicznych krajach istnieje możliwość nabycia Misoprostolu w aptekach i użycia go bez Mifeprisone.
Jeśli są dostępne w aptece to dlaczego skorzystać z oferty tego skepu online?


Używając kombinację środków poronnych Mifepristone i Misoprostol wzrasta prawdopodobieństwo skuteczności zabiegu aborcji. Jest ono o wiele wyższe niż przy użyciu samego Misoprostolu. Z badaniń wynika ze efektywność samego Misoprostolu wynosi około 79-80%, w połączeniu z Mifeprisone (RU486) skuteczność wynosi około 98-99%. W niektórych państwach jest możliwość kupienia środku zawierającego Misoprostol, lecz dla większości kobiet w w tej sytuacji nie ma takiej możliwości w ich kraju. Bądź uzyskanie tych tabletek wczesnoporonnych jez bardzo utrudnione poprzez małą dostępność w aptekach oraz wymóg uzyskania recepty. Często środki te można kupić na czarnym rynku ale ich cena oraz jakość są wątpliwe.. W większości przypadków preparat oferowany na czarnym rynku okazuje się być nieudolnie stworzoną prodróbką.

Dlatego dla kobiety chcącej usunąć ciąże kluczowym momentem jest kupienie oryginalnych leków składających się z kombinacji tych dwóch środków Misoprostol oraz Mifeprisone z zaufanego miejsce, króre rzetelnie poinformuje ją o skutkach stosowania oraz jak te tabletki poronne zażywać.
Przeważnie legalne zestawy poronne oscylują w granicach 400 PLN. Na czarnym rynku mogą ceny ich mogą sięgać kilka tysięcy złotych.


Kobiety w potrzebie często sięgają po aborcję farmakologiczną jaką są tabletki wczesnoporonne ze względu na fakt, iż istnieją sprawdzone apteki online, które oferują proszki w cenach podobnych do oferowanych przez producenta. Stosują je zarówno ludzie bogaci jak i gorzej sytuowane. Nie ma się czemu dziwić zabieg aborcji farmakologicznej w renomowanej klinice zazwyczaj kosztuje od 2000 - 5000 złotych. Kobiety, które nie posiadają sposobności pozyskania proszków poronnych często są zdane na zabiegi chirurgiczne, które są robione na czarnym runku przez osoby nie wykwalifikowane. Co znacząco zagraża życiu kobiety oraz powoduje liczne komplikacje w trakcie zabiegu jak i po nim. Źle przeprowadzony zabieg chirurgiczny może doprowadzić do uszkodzenia macicy, co będzie skutowało licznymi problemami w późniejszym zajściu w ciążę, bądź całkowicie doprowadzi do niepłodności.


Czy Misoprostol muszę stosować tylko pod język?


Misoprostol to 2 w kolejności preparat przyjmowany w trakcie trwania zabiegu. Można go używać na wiele różnych sposobów pod względem działania wszystkie metody są tak samo skuteczne. Można go stosować: umieszczając pod językiem do rozpuszczenia, trzymając około policzkowo lub stosować dopochwowo. Niemniej jednak polecaną metodą jest przyjęcia środku pod język przez około 30 minut do całkowitego rozpuszczenia.Jest to najbezpieczeniajsza metoda jeśli patrzeć pod względem odpowiedzialności karnej. Aplikacja Misoprostolu dopochowo, może zostać odkryte przez lekarza. W w drogach rodnych mogą pozostać resztki leku bądź podrażnienie śluzówki wywołane wysokim stężeniem leku, co podczaswykrycia przez lekarza może doprowadzić do odpowiedzielności karnej, lub do zbędnego stresu już w bardzo stresującej sytuacji. Sam Misoprostol jest niewykrywalny nie istnieją powszechnie dostępne badania krwi w celu potwierdzenia obecności tego leku.


Jeśli jednak zdecydujesz się zastosować ten lek dopochowo, powinnać umieścić tabletki palcem jak najgłębiej w pochwie. Jeśli w trakcie kuracji będziesz musiała iść się do lekarza postaraj się sprawdzić palcem czy pigułkizdążyły się rozpuścić. Jeśli wykryłaś resztki tabletek o ile Twój stan na to pozwala postaraj się je wyciągnąć. Zazwyczaj tabletki rozpuszczają się w pochowie po 4 dnich.


Przeciętna kobieta może zajść w ciąże do około 40 roku życia. Niektóre z kobiet przechodziły kilkukrotnie aborcie farmakologiczną, ponieważ środki antykonceptycje okazały się być zawodne, bądź co gorsze nie miały możliwości odmówić współżycia. Częstym problemem w niektórych krajach jest brak dostępu do samej informacji na temat antykoncepcji. Przeprowadzenie aborcji tabletkami poronnymi jest uważane za najbardziej bezpieczną metodę aborcji. Tabletki poronne zostały dodane na listę środków WHO.W związku z czym przeprowadzenie aborcji medycznej jeden lub więcej razy jest bezpieczne dla zdrowia kobiety. O ile same leki pochodziły z zaufanego źródła. Kilkukrotne poronienia nie mają wpływy na zdrowie kobiety oraz za przyszłe prawdopodobieństwo poczęcia i donoszenia ciąży.


Jak każde leki tak i tabletki poronne mogą wywołać skutki uboczne dlatego bardzo istotnym jest abyś mogła dotrzeć do szpitala przed upływem 60 minut. Jest to absolutnie konieczne, gdyż podczas stosowania tabletek może dojść do krwotoku przez co możesz stracić za dużo krwi. W tych przypadkach potrzebne jest przetoczenie krwi co jest ciężkie do zrobienia w warunkach domowych. Bez obaw nie musisz mieszkać w dużym mieście. Ważne jest abyś wiedziała, gdzie w sytuacji wystąpienia powikłań udać się. Niezbędna będzie lista najbliższych punktów pierwszej opieki bądź szpitali. Wszystkie te miejsca posiadają wyspecjalizowaną załogę oraz wyspecjalizowany sprzęt aby udzielić Ci pomocy. O ile utworzyłaś już listę z placówkami, gdzie możesz się udać w raznie pojawienia się powikłań powinnaś również zadbać o najbliższą osobę, która pomoże Ci w tej stresującej dla Ciebie sytuacji. Ważne aby ta osoba opiekowała się Tobą podczas całej kuracji.


Podczas stosowania środków poronnych możesz normalnie jeść i pić. Powinnaś jednak pamiętać, że jednym ze skutków ubocznych misoprostolu są mdłości oraz możliwość wystąpienia wymiotów dlatego powinnaś spożywać lekkostrawne potrawy. Pamiętaj pod żadny pozorem nie możesz nie możesz pić alkoholu, ponieważ rozszerza on naczynia co może doprowadzić do wzmożonego krwawienia lub co gorsza co obfitego krwotoku. Wszelkiego rodzaju narkotyki należy odstawić na czas przeprowadzania zabiegu mogą one zaburzyć twoją ocene bieżącej sytuacji.


Nie powinnaś przerywać zabiegu po zastosowaniu Mifepristone. Może do doprowadzić do cieżkiego uszkodzenia płodu.


Tabletki wczesnoporonne to potoczna nazwa środków jakimi są: misoprostol oraz mifepristone. Zestaw zawsze składa się z: jedenej tab mifepristone oraz 8 tab misoprostolu. Wyrożniamy kilka typów aborcji: aborcja chirurgiczna, aborcja farmakologiczna. Tabletki wczesnoporonne należą do aborcji farmakoloficznej. Która polega na zastosowaniu leków w celu usinięcia produktu ciąży.


Jak działa mifepristone?
Działanie mifeprisone polega na wstrzymaniu produkcji progesteronu. Progesteron to hormon niezbędny do podtrzymania ciąży. W wyniku zastosowania tabletki mifeprisone płód obumiera. Działanie tabletki jest bezobjawowe.


Jak działają tabletki poronne - misoprostol?
Działanie misoprostolu polega na wywołaniu skrurczów maciny w celu wydalenia niechcianego płodu.


Jak stosować tabletki wczesnoporonne?
1. Aby rozpocząć zabieg należy zastosować tabletkę mifeprisone - należy ją połknąć.
2. Po połknięciu należy zaczekać 24h Zazwyczaj użycie mifeprisone przebiega bezobjawowo.
3. Po upływie 24h należy zastosować cztery tabletki misoprostolu, leki te należy trzymać pod językiem do rozpuszczenia, przeważnie jest to około 30 minut.
4. Kolejnym krokiem aborcji farmakologicznej jest odczekanie trzech godzin.
5. Po upływnie 3h należy zastosować kolejne 4 tab misoprostolu równiż trzymając pod językiem około trzydziestu minut do całkowitego rozpuszczenia.Po zastosowaniu ostatniej dawki tabletek powinno wystąpić krawawienie oraz skurcze macicy.
 

Czy można kupić tabletki poronne w aptece w Polsce?


W Polskiej aptece jest możliwość kupienia tylko jednego składnika tabletek poronnych - misoprostol(mizoprostol). Występuję on pod nazwami takimi jak: Arthrotec, Cytotec. Wszystkie wymienione środki wymagają recepty. Należy brać pod uwagę, że zabieg samym Arthroteckiem nie jest tak skuteczny jak zabieg z mifepristone.


Za ile mogę kupić tabletki poronne?
Tabletki poronne można kupić w cenie od 389 PLN.


Gdzie mogę zamówić tabletki poronne?
Jeśli zamierzasz kupić tabletki poronne przez internet zwróć szczególną uwagę na możliwość zapłaty za pobraniem. Nigdy nie wysyłaj pieniędy przed otrzymaniem zamówienia. Zwróć uwagę również na kontakt ze sprzedającym. Czy jest w miarę okoliczności płynny.
Jedną z polecanych przez nas stron jest strona tabletki poronne
Strona ta oferuje przesyłke za pobraniem, krótki czas relizacji przeważnie paczka jest dostarczana do 48 godzin.

Reklama