Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych - Poznań, kraj

3410
Cena: 150,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

znosi kura?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Firma: Pomoc Drogowa Lidia Buda
Powiat: poznański
Miasto: Poznań
Telefon: 692797137
Strona www: http://holowanie.i-poznan.pl
   
dodano: 2018.04.12
ważne do: 2018.10.09
wyświetleń: 30

Szczegóły oferty:

Nasza firma świadczy usługi przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, dostosowując się do indywidualnych potrzeb każdego klienta.
Możemy zająć się danym autem na drodze, ale możemy także przetransportować go do w pełni wyposażonego warsztatu. Jesteśmy w stanie zaoferować wysokiej klasy auta zastępcze, które spełnią oczekiwania każdego kierowcy.

Od dłuższego czasu specjalizujemy się w holowaniu samochodów o różnym charakterze, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres oferowanych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od aktualnych preferencji naszych klientów.

Bardzo szybko oceniamy stan techniczny danego pojazdu, mając na względzie poszczególne usterki. Warto podkreślić, że nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się każdego zlecenia.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele większych firm, bowiem możemy dopasować usługę do potrzeb klienta.

Pomoc Drogowa Lidia Buda, Poznań, województwo wielkopolskie
Telefon: 692797137
WWW: holowanie.i-poznan.pl
Reklama