Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Robex - pomoc drogowa - Ojrzeń, Płońsk, Ciechanów, kraj

3461
Cena: 150,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

znosi kura?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Firma: Robex
Powiat: ciechanowski
Miasto: Ojrzeń
Telefon: 504950615
Strona www: http://robex-pomocdrogowa.pl
   
dodano: 2018.04.20
ważne do: 2018.10.17
wyświetleń: 34

Szczegóły oferty:

Masz kłopot z wydajnością swojego samochodu? Wziąłeś udział w wypadku czy innej niespodziewanej kolizji drogowej w woj. mazowieckim? Pomoc Drogowa P.H.U Robex stworzona za pośrednictwem Roberta Staworko rozpocznie każde zadanie. Pomoc drogowa P.H.U Robex pracuje całodobowo w 7 dni w tygodniu.

Firma P.H.U Robex specjalizuje się w wydajnej pomocy drogowej aut osobowych, dostawczych, terenowych, a także motorach i busów z niezawodnym ekwipunkiem i jak najkrótszym czasem oczekiwania na obszarach oraz w okolicach Ojrzeń, Ciechanów, Płońsk oraz drogi krajowej nr 7. Na domiar tego zakład pomocy drogowej posiada w swojej ofercie transport ciągników rolniczych, przyczep, wózków widłowych, jak i innych ładunków, które da się zabrać na lawetę typu: palety, stal lub drewno. Transport lawetą wyposażoną w wyciągarkę dostarczane są na obszarze całego kraju!

Najważniejsze cechy firmy to strefa miejska do 100 km, jak i współpraca z wieloma organizacjami asistance a przede wszystkim firma P.H.U Robex ma konkurencyjne ceny!.

W zamiarze zaznajomienia się bliżej z ofertą czy innych pytań odwiedź stronę internetową robex-pomocdrogowa.pl/ lub bezpośrednio skontaktuj się z nami:

P.H.U „ROBEX”
ul. Pułtuska 54
06-456 Ojrzeń (koło Ciechanowa)
Reklama