Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Sklep z naturalnymi suplementami diety Naturomed

3546
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

znosi kura?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Firma: Naturomed
Powiat: m. Gdynia
Miasto: Gdynia
Kod pocztowy: 81-350
Ulica: Plac Kaszubski 17/005
Telefon: 586209887
Strona www: http://www.naturomed.pl
   
dodano: 2018.05.02
ważne do: 2018.10.29
wyświetleń: 26

Szczegóły oferty:

Naturomed to miejsce wyjątkowe: Centrum Medycyny Holistycznej i Naturoterapii w Gdyni oraz Warszawie. Jesteśmy zespołem osób, które połączyła pasja do zdrowia i natury. Oba te zagadnienia realizujemy w naszej codziennej pracy. Czym się zajmujemy?

- sklep z naturalnymi suplementami diety - dlaczego nasz sklep jest wyjątkowy? Jako profesjonaliści, największą wagę przykładamy do wysokiej jakości sprzedawanych przez nas preparatów. Dlatego też nasi lekarze, wykształceni kierunkowo specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, nieustannie selekcjonują najlepsze preparaty spośród tysięcy dostępnych na rynku. Dzięki temu możesz mieć pewność, że w Naturomed kupisz wyłącznie bezpieczne, najwyższej jakości, naturalne i skuteczne suplementy diety i inne preparaty lecznicze;
- konsultacje z lekarzami medycyny holistycznej - nasi lekarze od wielu lat z sukcesami pomagają swoim pacjentom na całym świecie. Na czym polega ich "sekret"? Kierują się zasadami medycyny holistycznej, zgodnie z którymi do każdego pacjenta należy podejść indywidualnie i dogłębnie przeanalizować jego stan zdrowia oraz podejść do jego problemów zdrowotnych całościowo. Prawidłowej realizacji planu leczenia podporządkowany jest układ konsultacji oraz czas ich trwania; pierwsza konsultacja pacjenta zawsze trwa godzinę - w tym czasie nasz lekarz przeprowadza obszerny wywiad zdrowotny, który jest podstawą w poszukiwaniach przyczyn doskwierających pacjentowi dolegliwości.

Zapraszamy na konsultacje oraz zakupy w naszym sklepie - w Centrach w Gdyni i Warszawie oraz sklepie internetowym. Do zobaczenia!
Reklama