Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Robex - holowanie - Ojrzeń, Płońsk, Ciechanów, kraj

3604
Cena: 150,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

znosi kura?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Firma: Robex
Powiat: ciechanowski
Miasto: Ojrzeń
Telefon: 504950615
Strona www: http://robex-pomocdrogowa.pl
   
dodano: 2018.05.11
ważne do: 2018.11.07
wyświetleń: 29

Szczegóły oferty:

Masz wątpliwość z sprawnością swojego auta? Wziąłeś uczestnictwo w wypadku czy innej nieoczekiwanej kolizji drogowej w woj. mazowieckim? Pomoc Drogowa P.H.U Robex utworzona przez Roberta Staworko przedsięweźmie każde zadanie. Pomoc drogowa P.H.U Robex pracuje całodobowo w 7 dni w tygodniu.

Firma P.H.U Robex specjalizuje się w efektywnej pomocy drogowej samochodów osobowych, dostawczych, terenowych, a także jednośladach i busów z niezawodnym sprzętem i jak najkrótszym czasem wyczekiwania na terenach oraz w okolicach Ojrzeń, Ciechanów, Płońsk oraz drogi krajowej nr 7. Prócz tego zakład pomocy drogowej posiada w swojej propozycji usługi transportowe ciągników rolniczych, przyczep, wózków widłowych, jak i innych ładunków, które da się zabrać na lawetę typu: palety, stal lub drewno. Usługi transportowe lawetą zaopatrzoną w wyciągarkę oferowane są na terenie całego kraju!

Najważniejsze atuty firmy to strefa miejska do 100 km, jak i partnerstwo z wieloma spółkami asistance a przede wszystkim firma P.H.U Robex posiada rywalizujące ceny!.

W zamiarze zaznajomienia się bliżej z ofertą czy innych pytań zajrzyj stronę internetową robex-pomocdrogowa.pl/ lub bezpośrednio skontaktuj się z nami:

P.H.U „ROBEX”
ul. Pułtuska 54
06-456 Ojrzeń (koło Ciechanowa)
Reklama