Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Biuro Rachunkowe Maciej Godlewski

3702
Cena: 0,00 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

znosi kura?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Firma: Biuro Rachunkowe Maciej Godlewski
Miasto: Gdańsk
Kod pocztowy: 80-386
Ulica: Lęborska
Telefon: 600850640
Strona www: www.mg-finanse.pl
   
dodano: 2018.06.12
ważne do: 2018.08.11
wyświetleń: 28

Szczegóły oferty:

Biuro Rachunkowe Maciej Godlewski to ponad 18-letnia firma. Przez ten czas spełniła oczekiwania wielu zadowolonych klientów, którzy docenili jej usługi. Firma od samego początku jest związana z Trójmiastem, aczkolwiek swoich klientów obsługuje na terenie całej Polski.
Doświadczenie, które zdobywaliśmy przez lata pracy, obsługując nie tylko klientów indywidualnych, spółki czy przedsiębiorstwa z różnych branż nauczyło nas, jak ważne jest indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb.
Duża wiedza, doświadczenie i bycie na bieżąco z tak szybko zmieniającymi się przepisami prawnymi, projektami unijnymi czyni z nas ekspertów w naszej branży.
Pomagamy w założeniu własnej firmy. Od samego początku przygody z własną działalności możecie liczyć Państwo na naszą pomoc i wsparcie. Wspieramy młodych przedsiębiorców nie tylko pasywnym zajmowaniem się księgami, ale także doradzamy, jaką najlepszą drogę w prowadzeniu firmy wybrać.
Oprócz kompleksowego zajmowania się podmiotami gospodarczymi pomagamy również klientów indywidualnym w rozliczaniu PIT-ów, rozliczeń dochodów uzyskanych za granicą, zwrotu VAT-u za materiały budowlane oraz w rozliczeniu spadków czy darowizn.
Posiadamy certyfikat Ministerstwa Finansów. Dokument ten potwierdza naszą wiedzę i doświadczenie. Korzystając z naszych usług, możecie mieć Państwo pewność, że współpraca będzie długofalowa, oparta na zaufaniu i wsparciu. Zapraszamy do współpracy!
Reklama