Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Sprawdzony gabinet kosmetyczny w Rzeszowie

3725
Cena: 1,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

znosi kura?
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Firma: Salon kosmetyczny Bio-derma Rzeszów
Miasto: Rzeszów
Telefon: 692 569 739
Strona www: https://bio-derma.pl/
   
dodano: 2018.06.24
ważne do: 2018.12.21
wyświetleń: 19

Szczegóły oferty:

W ramach usług naszego salonu kosmetycznego Bio-derma Rzeszów, proponujemy zabiegi na ciało oraz wizaż. Specjalnością gabinetu są zabiegi odmładzające, głównie zabieg firmowy BIO. Wykonywany jest przy użyciu naturalnych składników: olejów mineralnych, alg, które razem z masażami dają widoczne efekty.

Oprócz tego bio-derma zachęca do skorzystania z zabiegów na rzęsy, czyli m.in regulacja brwi, makijaż permanentny rzęs . Specjalizujemy się w wykonywaniu makijaży: okolicznościowych oraz wieczorowych. Zapraszamy także na pedicure. Zapraszamy także na zabieg: depilacji woskiem

Nasz wykwalifikowany personel z przyjemnością doradzi Państwu, jak pielęgnować ją na co dzień, by była gładka i odpowiednio odżywiona. W ofercie salonu znajdą Państwo m.in. zabiegi ujędrniające, regenerujące skórę oraz liczne zabiegi odmładzające. W śród wykonywanych zabiegów można znaleźć karboksyterapię – oferujemy ją jako jedyni w mieście.

Dlaczego warto wybrać nasz salon? Najwyższe standardy, duże doświadczenie, czyli wszystko, co powoduje, że klienci po wizycie wychodzą z naszego salonu zadowoleni. Mamy bardzo szeroki wybór usług upiększających oraz zabiegów medycyny estetycznej.

Szczególnie polecamy takie usługi jak: manicure, depilacja laserowa oraz lipoliza.

Zapraszamy na konsultację ze specjalistą – Rynek 4 w Rzeszowie.

Tel 692 569 739
WWW bio-derma.pl
Reklama