Dodaj ogłoszenie
Cennik


Jeśli chcesz zamieścić standardowe ogłoszenie, z możliwością dołączenia zdjęcia, możesz tego dokonać w serwisie Supersprzedaj.pl zupełnie bezpłatnie.

 

Dodatkowo możesz w łatwy sposób prezentować dodane ogłoszenia na stronie głównej serwisu i na stronach kategorii wyróżniając je czerwoną ramką, wyświetlając je zawsze na górze wyników kategorii. Cennik ogłoszeń o niestandardowym charakterze prezentuje się w sposób następujący:


1. Pakiet ogłoszeniowy PREMIUM – wyróżnione czerwoną ramką na liście ogłoszeń, wyświetlające się zawsze na początku przypisanej kategorii –  3 zł brutto płatności on-line.

2. Pakiet ogłoszeniowy PREMIUM PLUS – ogłoszenie wyświetlane jest na stronie głównej według rotacyjnych cykli, wyróżnione poprzez czerwoną ramkę na liście ogłoszeń, wyświetlające się zawsze na początku przypisanej kategorii –  5 zł brutto

3. Ogłoszenie WYRÓŻNIONE - ogłoszenie wyświetlane jest na szarym tle wyróżniając się na tle zwykłych ogłoszeń na liście wyników kategorii i podkategorii w której zostało dodane. - 2zł brutto.
 

Podbijanie ogłoszeń PREMIUM PLUS

1. Podbicie ogłoszenia na liście kategorii w zależności od zakupionych punktów. Sortowanie ogłoszeń PREMIUM PLUS odbywa się, podbite (na samej górze w ogłoszenie które ma najwięcej punktów) w dalszej kolejności po dacie dodania.


 

Jak zapłacić za ogłoszenie?

 

Serwis supersprzedaj.pl umożliwia wygodne płatności  za pakiety ogłoszeniowe. Aby opłacić ogłoszenie niestandardowe, należy skorzystać z szybkiej płatności transferuj.pl Czas emisji ogłoszenia płatnego w serwisie wynosi 14 dni.

 

Serwis supersprzedaj.pl zastrzega możliwość wprowadzenia zmian do niniejszego cennika.

 

Płatności obsługuje serwis transferuj.pl. Wszelkie zastrzeżenia i reklamacje dotyczące funkcjonowania systemu płatności prosimy składać do firmy transferuj.pl

Regulamin usług znajduje się tutaj: Regulamin usługi

Reklama